У Щербанівській ОТГ відбулось засідання виконавчого комітету

  • 465

Сьогодні 19 лютого 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Щербанівської сільської ради. На порядку денному винесли питання затвердження протоколів житлової комісії та опікунської ради, також внесли зміни до складу комісії з ТЕБ та НС. Розглянули питання присвоєння, упорядкування адрес та видалення дерев у Горбанівці.

Андрій Закора, архітектор виконавчого комітету Щербанівської сільської ради, виступив із питанням про присвоєння, устаткування адреси:

"У Щербанівській громаді є 6 об'єктів, які потребують присвоєння адреси. Це потрібно для подальшої реєстрації нерухомого майна"

В'ячеслав Макаренко, депутат Щербанівської сільської ради, виступив із необхідністю затвердження акту видалення дерев:

"Це питання вимагає актуалізації, тому і винесено за розгляд членів виконавчого комітету.
Згідно законодавства про видалення дерев, є чіткі терміни та процедури виконання робіт. Буде виконувати роботи заявник. На сьогодні нараховано 45 дерев".

Світлана Мельник, заступник сільського голови, член виконкому Щербанівської сільської ради, виступила з питанням затвердження протоколів житлової комісії.

"Нами було виявлено осіб, які безпідставно стали на квартирну чергу. Тому рішенням виконавчого комітету їх буде виключено. Також зарахували на квартирну чергу учасників бойових дій з інвалідністю"

Затвердили також протокол опікунської ради і склад комісії ТЕБ та НС.