Громадські слухання

Дата: 10.02.2020 16:02

UPD: За побажаннями громади села Нижні Млини громадські слухання щодо проекту генерального плану з планом зонування села Нижні Млини відбудуться 14.02.2020 року о 14:00 у приміщенні будинку культури "Водограй" в с. Нижні Млини.

Шановні мешканці громади!

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555, 14 лютого 2020 року о 14:00 у приміщенні Районного будинку культури с. Щербані (вул. Центральна, 1) відбудуться громадські слухання по проекту містобудівної документації «Генеральний план з планом зонування села Нижні Млини сільської ради Полтавського району Полтавської області».