Підписали Меморандум про співпрацю з Національним університетом "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"

Дата: 30.01.2020 16:22

Завдяки співпраці з Полтавською політехнікою школярі Щербанівської громади відвідуватимуть сучасні лабораторії вишу та ознайомляться з різноманітними професіями, щоб обрати для себе перспективне майбутнє.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» співпрацюватиме з Щербанівською громадою. Відповідну угоду 31 січня уклали ректор вишу Володимир Онищенко та голова ОТГ Ігор Процик.

— Ми прагнемо створити комфортні умови для навчання нашої молоді. Адже у Полтаві якісна та перспективна вища освіта. Не гірша, ніж за кордоном, — зауважив голова громади.

Ігор Процик переконаний, що співпраця з університетом — черговий крок до розвитку громади.

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» співпрацює з багатьма нафтогазовими компаніями. Завдяки цьому має висококваліфікованих фахівців та сучасну матеріально-технічну базу: лабораторію з диджиталізації, лабораторії 3D-моделювання та візуалізації видобувних процесів.

— Наші студенти працюють у кращих компаніях країни — Schlumberger, Weatherford, ДТЕК, АТ «Укргазвидобування». Важливо пояснювати хлопцям та дівчатам, що їхнє майбутнє залежить від них самих. Адже, щоб вступити у ВНЗ та гарно працевлаштуватися, потрібно готуватися ще в школі, — переконаний ректор вишу Володимир Онищенко.

Нині на території Щербанівської громади працюють чотири навчальні заклади: Розсошенська гімназія, Щербанівський ліцей із філіями в селах Гора і Великий Тростянець. У межах співпраці там проводитимуть уроки й викладачі Полтавської політехніки.

— Ми прагнемо, щоб наші навчальні заклади були найкращі. Для цього ремонтуємо школи, створюємо сучасний освітній простір. І сподіваємося на подальшу співпрацю з університетом у межах підготовки майбутніх фахівців та реалізації нових проєктів, — говорить очільник громади Ігор Процик.

Меморандум про співробітництво — гарна можливість для молоді Щербанівської громади побачити, які фахівці необхідні на українському ринку і вже зараз подбати про своє майбутнє.

— Запрошуємо школярів, педагогів та депутатів Щербанівської ОТГ на екскурсії. Для малечі проведемо пробні уроки з фізики, хімії, а ще покажемо ролики в 3D, — додав Володимир Онищенко.

Школярів варто заохочувати до навчання та показувати, що перспективи в Україні існують. Адже молодь — майбутнє нашої держави.