Визначення кандидатури

Дата: 15.01.2020 16:17

На засіданні круглого столу з пиання можливого будівництва заводу по переробці побутових відходів на території Щербанівської об'єднаної територіальної громади, як проходили 15 січня 2020 року у Районному будинку культури, помічник народного депутата України Андрія Бобляха, у своєму виступі зазначив, що на початку лютого поточного року Комітет Верховної Ради України з питнаь екологічної політики та природокористування буде розглядати питання, які стосуються Полтавщини стосовно побутових відходів та можливого будівництва підприємств, які будуть займатися переробкою побутових відходів. На засіданні Комітету будуть запрошені представники Полтавської РДА, Полтавської міської ради та інші зацікавлені особи. Бажано, щоб і від Щербанівської об'єднаної територіальної громади було 2-3 представники.

Враховуючи результати проведення громадських слухань, на яких практично обноголосно було запропоновано не давати згоду на виділення земельної ділянки на розміщення підприємства  по переробці побутових відходів, беручи до уваги значимість даного питання та керуючись засадами демократії та прозорості, нам необхідно визначитися з кандитатурами преставників Щербанівської громади, які можуть прийняти участь у роботі Комітету.

Пропоную шляхом опитування визначитися з кандидатурами представників від нашої громади.

Сільський голова Ігор Процик