Харчування школярів: оновлена інформація

Дата: 09.01.2020 15:51

Нещодавно у №7 Вісника Щербанівської громади було опубліковано статтю з недостоврною інформацією, щодо харчування дітей у закладах освіти. Приносимо  читачам та батькам свої вибачення. Нижче ви можете вивчити рішення Щербанівської сільської ради від 13 грудня 2019 року "Про організацію харчування, встановлення вартості харчування на 2020 рік  у закладах освіти Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області".

Рішення "Про організацію харчування, встановлення вартості харчування на 2020 рік  у закладах освіти Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області" завантажити файл

Дякуємо за розуміння!