Відзначили День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2019 14:11

У нашій громаді мешкає 85 ліквідаторів, які в 1986 році ризикували життям у епіцентрі найбільшої ядерної катастрофи Європи. Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, наша громада засвідчила глибоку повагу своїм героям.

У Розсошенській гімназії учні та творчі колективи підготували концерт. Очільник громади Ігор Процик разом з учнями поклав квіти до меморіалу «Слави Героїв Чорнобиля». Ліквідатори отримали щорічну матеріальну допомогу за програмою Щербанівської сільської ради.

Шановні ліквідатори! Ви є справжнім прикладом патріотизму, мужності та самовідданості. Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного затишку, оптимізму та всіляких гараздів!