Урочисто відкрили поліцейську станцію!

Дата: 27.12.2019 14:43

Сьогодні керівництво ГУНП Полтавського району та області, голова районної ради Полтавського району та сільський голова Щербанівської громади привітали місцевих офіцерів поліції з відкриттям поліцейської станції. Знаходиться вона на мікрорайоні “Садовий”, що у Розсошенцях.

“Я впевнений, що це створить більш безпечне середовище для наших громадян. Завдяки нашій плідній співпраці, громадський порядок в ОТГ буде забезпечено на високому рівні”, - говорить Ігор Процик, сільський голова.

Будуть працювати дільничні офіцери. Тепери їх робота буде спрямована на громаду, а не на райвідділ.