"Хліб та сіль - наш уклін дорогим гостям!"

Дата: 18.11.2019 10:24

Цієї суботи колективи Щербанівського та Розсошенського будинків культури привітали жителів Демидівки зі святом - Днем сільського господарства.

У залі було людно. Майже все село зібралося на наш концерт. Наші артисти проявили усі свої таланти. Частували гостей запашними калачами та смачним українським салом.

Присутніх також привітав Василь Микитенко, сільський голова Демидівської сільської ради: “Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Нехай людська шана буде винагородою за плідну працю, чуйність, уміння творити добро”.

Варто зазначити, що вкотре наші артисти представили Щербанівську громаду на високому рівні.

“Ми всі - одна велика родина. Мені дуже приємно працювати з такими людьми. Кожен концерт - це показник тієї роботи, якою варто пишатися!”, - говорить Анна Овчаренко, в.о. директора КЗ “Центр дозвілля “Водограй”.

З Днем сільського господарства, друзі! Щиро дякуємо вам  за любов до землі, мудрість і витримку.