“Учитель року - 2020” - а ми йдемо на область!

Дата: 06.11.2019 16:23

Сьогодні визначили результати районного етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року - 2020” у номінації “Історія”. Перемогу здобула Світлана Галь, учитель історії Розсошенської гімназії. Диплом ІІ ступеня отримала Яна Прокопенко, учитель історії Тростянецької філії Щербанівського ліцею.

“Такі конкурси важливі, адже має бути присутня здорова конкуренція. Учителі показали усі свої уміння та навички, тож сподіваємося на перемогу в області!”, - коментує Ігор Процик, сільський голова Щербанівської ОТГ.

Конкурс проводився в кілька етапів, останній - відкритий урок. Щодо визначення результатів, ми вдячні за співпрацю відділу освіти Полтавського району.

“Я особисто вдячна усім, хто взяв участь у цьому конкурсі. Впевнена, що наступного року долучиться ще більше вчителів. Бажаю усім натхнення на нові звершення”, - зазначає Леся Осадча, т.в.о. начальника відділу освіти Щербанівської ОТГ.

А ми ще раз вітаємо Світлану Олександрівну з перемогою! Творчих здобутків та натхенних учнів.