Про виплату житлових субсидій з жовтня 2019 року

Дата: 18.10.2019 13:27

З 1 жовтня виплати по субсидіях можна отримати тільки на рахунок відкритий в уповноваженому банку, або через відділення Укрпошти.

Субсидія на оплату комунальних послуг розраховуєтеся з 16 жовтня по 15 квітня включно.

Особи, які не одержують пенсії, а також ті, хто отримують пенсію не в Полтавському районі, отримуватимуть субсидії через відділення Укрпошти.
Для зміни способу виплати на рахунок в банку, потрібно подати заяву з реквізитами.

Нагадуємо — призначену субсидію громадянам, які не користувалися нею в попередньому опалювальному сезоні, або якщо її отримувачі більше місяця мали борг понад 340 грн — отримають її на рахунок організації, яка надає послуги.

Банки, в яких можна створити рахунок для соцвиплат:
? Укргазбанк
? Укренсімбанк