До уваги пільговиків!

Дата: 02.10.2019 10:39

Відучора проводиться перерахування пільгових коштів за житлово-комунальні послуги проводитиметься через АТ «Ощадбанк». До 18 числа кожного місяця банк переказуватиме кошти за надані пільги на рахунок підприємств, що надають компослуги.

Упродовж доби після перерахування банк сповістить пільговика в смс-повідомлення про стан проведення розрахунків. Також щомісячно «Ощадбанк» надсилатиме смс, де вказуватиме суму пільги та ту, що необхідно доплатити.

?? Якщо у вас виникли питання щодо визначення розміру пільг, телефонуйте в Управління соціального захисту населення: 053 -260-90-49.
?? А з питань про перерахування банком коштів, телефонуйте на гарячу лінію: 0-800-210-800.