Велопробіг до Дня туризму: низова ініціатива приносить позитивні результати

Дата: 30.09.2019 10:33

День туризму наприкінці вересня цьогоріч видався неймовірно сонячним та теплим. Велосипедисти із Щербанівської ОТГ та Полтави зранку зібралися біля районного будинку культури в Щербанях. Говорили про майбутній маршрут, обмінювалися новинами та жартами. Деякі учасники заходу взяли з собою дітей. До речі, підлітки теж із захватом крутили педалі. Загалом півсотні громадян взяли участь у ньому.

Колона із Щербанів доїхала до Буланового. Дорогою велосипедистів супроводжував патруль поліції.

У кінцевому місці призначення, на галявині біля річки, велосипедистів чекали представники сільради із гарячим кулішем та чаєм. Учасники заходу сповна  насолодилися теплим прийомом, гарною погодою та радісною атмосферою в колі однодумців.

Учасник велопробігу Олександр зазначив:

— Дякую сільській раді за організацію.  Відбулася справді дуже цікава подія. Свіже повітря, фізичні навантаження на користь усім. Шкодую, що малувато людей все-таки було, треба популяризувати велоспорт.

Також він попросив організаторів, аби наступного разу швидкісний режим велопробігу був більш ощадним, тому що участь у таких заходах беруть також недосвідчені та юні велосипедисти.

Учасниця велопробігу Анна залишилася всім задоволена:

— Дуже гарно проїхалися в хорошій компанії. Тут нас дуже привітно зустріли, нагодували, це ще більше поліпшує настрій.

Школяреві Ярославу 12-кілометрова дистанція велопробігу сподобалася:

— Ми їхали далеко і швидко, весело і з друзями. Відпочинок — чудовий, каша — смачна.

Керівник громади Ігор Процик  за участь у заході вручив усім учасникам велопробігу символічні нагороди — медалі з пам'ятними написами. Він запевнив:

— Ця ініціатива щодо пробігу низова, від людей, не треба все приписувати владі. Але влада підтримала й організувала відпочинок. Якщо ми об'єктивно хочемо мати здорову націю, ми повинні пересісти на велосипеди. У тому числі — сільський голова.

Черговий велопробіг у Щербанівській ОТГ запланований на теплий період наступного року.