Оголошення про намір передати в оренду майно комунальної власності Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області

Дата: 04.10.2019 16:15

Назва об’єкта:   Частина приміщення Щербанівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, що знаходиться за адресою:  с. Щербані, вул. Центральна, буд. 2-в, приміщення № 12 (відповідно до технічного паспорту)

Загальна площа:   24,7 кв.м.

Мета використання:   для надання медичних послуг

Вартість майна згідно звіту про оцінку майна:   122 500,00 грн

Максимально можливий термін оренди:    5 років

Термін прийняття заяв про оренду:    10 днів

Адреса та телефони відповідальних осіб:   с. Щербані, вул. Центральна, 2, тел.. 0988305944

Назва об’єкта: Частина приміщення Розсошенської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, що знаходиться за адресою:     с. Розсошенці Полтавського району, вул. Геологічна, буд. 11, приміщення № 8 (відповідно до технічного паспорту)
Загальна площа:   14,35 кв.м.
Мета використання:   для надання медичних послуг
Вартість майна згідно звіту про оцінку майна:   71 200,00 грн