Найкращі в області!

Дата: 18.08.2019 09:33

Завжди приємно пишатися своїми досягненнями. А цими вихідними наші спортсмени вибороли першість в області!

17 серпня 2019 року у Піщаному відбувся фінальний етапі змагання серед сільських, селищних рад і старостинських округів на "Краще спортивне село - 2019". До участі долучилося 14 сільських та селищних рад.

“Слід відзначити високий організаційний рівень змагань і кваліфіковане суддівство, дуже хорошу підготовку команд. Вітаю Щербанівську сільську раду з перемогою!”, - зазначає Анатолій Головань, голова Полтавської обласної організації «Колос».

Спортсмени змагалися в п’яти видах спорту. Місця розподілилися наступним чином:

• шашки - ІІІ місце,
  • настільний теніс - І місце,
  • волейбол - ІІІ місце,
  • гирьовий спорт - ІІ місце,
  • перетягування канату - IV місце.

“Боротьба була напруженою, у загальнокомандному заліку ми отримали перше місце! Тепер активно будемо готуватися до наступного, Всеукраїнського етапу. Ми за спортивне життя нашої громади”, - говорить Олександр Капран, завідуючий СК “Розсошенці”.

Пишаємося нашими спортсменами та бажаємо подальших перемог!