Діти – наше майбутнє. Його запорука – здоров’я та спорт!

Дата: 14.08.2019 18:02

14 серпня 2019 року у Щербанях офіційно відкрили футбольне міні-поле. Привітали дітей з початком роботи Ігор Процик, сільський голова, Олександр Буцький, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, Світлана Мельник, заступник сільського голови,  Валентин Грабко та Тарас Шмиголь, депутати Щербанівської сільської ради.

«Діти – наше майбутнє. Його запорука – здоров’я та спорт», - відмітив Ігор Степанович.

Цей майданчик побудовано на умовах спів фінансування Полтавської обласної державної адміністрації та Щербанівської сільської ради. Створено для дітей громади. Найближчим часом буде призначено тренера з футболу.

Олександр Валерійович зазначив, що в області сприяють розвитку спортивної інфраструктури: «На Полтавщині вже функціонують майже 200 подібних майданчиків. Для дітей та розвитку спорту на теренах нашої області важливо мати місце для тренувань, щоб у подальшому примножувати призові здобутки»

Спортмайданчик – це фізпідготовка, а отже і здоров’я наших дітей!