Оголошення про оскарження рішення сільської ради

Дата: 15.07.2019 08:24

В провадженні Полтавського окружного адміністративного суду перебуває справа №440/2281/19 про визнання протиправним та скасування рішення п'ятої сесії сьомого скликання Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області «Про розгляд питання щодо заборони надання у приватну власність земель для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів від 17.04.2018 р. Підготовче судове засідання по справі призначено на 14:00 год. 20 серпня 2019 р. в приміщенні Полтавського окружного адміністративного суду за адресою: 36039, м.Полтава, вул. Пушкарівська, 9/26.