До уваги отримувачів субсидії

Дата: 07.06.2019 08:47

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що 24 травня 2019 року було здійснено авторозрахунок житлової субсидії з травня 2019 року.

Інформація для кожного, хто отримав повідомлення з управління соціального захисту, зазначена на звороті повідомлення.

Додатково повідомляємо, що субсидія буде відновлена тим домогосподарствам, які користувались субсидією в опалювальний період 2018-2019 рр., і яким не призначена з травня 2019 року за наявності боргу по житлово-комунальних послугах після погашення боргів або реструктуризації боргу.

Увага! Якщо пройшли зміни у складі сім’ї (прибули, вибули, народилися, померли), зміни паспортних даних, обов’язково повторно надати заяву з підтверджуючими документами в Управління соціального захисту населення (м. Полтава, вул. Короленка, 7) або до Щербанівської сільської ради (с. Щербані, вул. Центральна, 2)