У Щербанівській громаді з’явилися нові генератори

Дата: 28.02.2023 13:44

Завдяки співпраці відділу освіти Щербанівської сільської ради та КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Новосанжарської селищної ради вдається розширювати горизонт надання допомоги. Днями ГО «ЛАЙОНС КЛАБС ІНТЕРНЕШНЛ – УКРАЇНА» передала сім генераторів як благодійну допомогу для всіх закладів освіти нашої громади.

«Ми активно співпрацюємо з Новосанжарським ІРЦ з початку минулого року. Нашими спільними завданнями є: запровадження інклюзивної освіти як освітнього пріоритету, формування доступного освітнього середовища, яке здатне відповідати запитам дітей з особливими освітніми потребами всіх дітей громади. Неабияк вдячні за допомогу, яка вкрай важлива в сьогоднішніх умовах», - зазначає Наталія Марчук, т.в.о начальника відділу освіти Щербанівської сільської ради.

Директори навчальних закладів вже отримали генератори, які забезпечать безперебійний доступ до отримання навчальних послуг.

«У нашій громаді є чотири школи та три садочки. У такий тяжкий час для всієї країни важливо підтримувати розвиток освіти. Бо діти – це наше майбутнє. Вдячний Геннадію Івановичу Супруну, голові Новосанжарської селищної ради, за таку підтримку», - коментує Ігор Процик, сільський голова Щербанівської сільської ради.

Спільними зусиллями крокуємо до Перемоги!