3 ГРУДНЯ – Міжнародний День осіб з інвалідністю

  • 96

 

 Напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю, всі отримувачі соціальної послуги «догляд вдома» Центру надання соціальних послуг Щербанівської сільської ради,  сімї, які виховують  діток з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, отримали  продуктові набори за сприяння Всесвітньої  Продовольчої Програми.  

Щербанівська сільська рада, Центр надання соціальних послуг щиро вдячні благодійникам за підтримку людей, які потребують  допомоги та долають складні щоденні життєві труднощі. Соціальні робітники, соціальні працівники відділень Центру, за місцем проживання зустрілися з отримувачами послуг, які мають особливі потреби  та вручили  продуктові набори.

        Щоп’ятниці в «Університеті ІІІ віку» відбуваються заняття гуртка «Умілі ручки» , які проводить волонтер Олена Миколаївна Шуляк. Гурток відвідують люди похилого віку, особи з інвалідністю. Заняття дають можливість поспілкуватися з друзями, навчитися та поділитися  досвідом творчих навичок деку пажу, в'язання крючком та спицями, вишивки хрестиком та бісером, виготовлення Новорічних прикрас, букетів з квітів та розвивати інші креативні напрямки творчої самореалізації.

       Напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю була оформлена виставка творчих робіт учасників гуртка «Умілі ручки».

     Директор                  Тамара БІЛОБРОВА