#Зелена_ЩербанівськаГромада

Дата: 20.05.2021 08:00

Голосування за конкурс розпочнться 21 травня 2021 року. Для підтримки перейдіть за посиланням — https://smartregion.pl.ua/ei/projects/4/120

#Зелена_ЩербанівськаГромада” — це екологічна ініціатива громадської організації “Полтава без сміття”, яка полягає у кількох етапах:

1. Модернізації майданчиків для роздільного збору твердих побутових відходів на території громади з супутньою модернізацією стаціонарних контейнерів для роздільного збирання твердих побутових відходів на території Щербанівської громади;

2. Проведенні (з залученням учнів Розсошенської гімназії та Щербанівського ліцею) якісної інформаційно-просвітницької кампанії в громаді через соціальні мережі та шляхом інтерактивних лекцій, консультацій, а саме в — створенні якісного тематичного контенту з подальшим розміщенням у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм/інших можливих онлайн-платформах, — проведенні консультацій для мешканців Щербанівської ОТГ щодо екодружньості, зокрема про правила сортування твердих побутових відходів й важливості сортування загалом

Відео/інші матеріали будуть у вільному доступі в соціальних мережах;

3. Проведенні екологічного конкурсу серед учнів Розсошенської гімназії та Щербанівського ліцею з організованого збирання вторинної сировини (пластик, макулатура, скло) на забруднених територіях. Усі школи-учасниці отримають сертифікати участі та грошові кошти (з можливістю подальшого використання на власний розсуд) за здану вторинну сировину та подарунки. Учасники: школярі молодших та середніх класів Розсошенської гімназії та Щербанівського ліцею. Завдання екологічного конкурсу: формування сталих екологічних звичок серед молоді громади (як найбільш чутливої до інновацій та активної соціальної групи). Поєднання лекторіїв як теоретичного обґрунтування необхідності сортування та реальних практик є дуже важливим, оскільки формує усвідомлені сталі звички. А ще молодь залучатиме до цих практик старше покоління й малечу.